Zapojit dítě.

Estimated read time 3 min read


Měli jste jako dítě někdy dřevěnou stavebnici, která byla vždy na poskládání daného předmětu? Mohlo se jednat o model auta https://www.macmodel.cz/, o letadlo nebo o záhadnou pokladničku, který je na jednoduchý princip klíčů. Takových stavebnic je opravdu hodně a je to jedinečná zábava pro děti, kteří si už dokáží hrát, a vydrží u jedné věci delší dobu. Postavit s jednotlivých dílů nějakou věc, kde vidíte jen dřevěnou desku, která má vyřezané malé dílky a ani v nejmenším si nedokážete představit, jak by se to dalo složit, bude to skvělá věc, jak dítě naučit trpělivosti, a zručnosti.

modely aut

Jsou to malé, ale i obrovské projekty, kde si můžete vybrat opravdu s nejrůznějších modelů. Můžete se objevit v pravěku a poskládat dinosaura, nebo tehdejší model parního vlaku, či pirátskou loď, která má více stěžňů. Dopřejte dětem jeden, z takových zážitků. Takové stavebnice, najdete různě na internetu a můžete je objednat i z některých čínských stránek, kde vás nevyjdou tak draho a kvalita bude stejná, jak když je vezmete z českého obchodu. Ovšem to není všechno, dřevěné stavebnice jsou jen jednou z výběru, kterou můžete zvolit. Můžete si vybrat takový model, i v plastové podobě.

modely aut

Jsou to identické modely, závodních aut, auta první výroby nebo tehdejší modely záchranných složek. Když na to dítě nebude stačit samo, můžete se do skládání zapojit. Je lepší, když jeden čte v návodu a druhý hledá díly, a začíná stavět. Někdy jsou při lepení potřeba čtyři ruce a šikovný tatínek nebo maminka se vždy hodí. Nebo můžete poprosit staršího sourozence, který má již více zkušeností a společný čas trávit v říši stavebnic. Vytvoříte si tak se sourozenci jedinečné pouto, kdy s spolu budete vycházet a porozumíte si. Proč kupovat již hotové modely aut a další techniky, když si je můžete samy poskládat jen najít jedinečnou stavebnici, která vám bude vyhovovat. Je více materiálů. Můžete skládat, a lepit z papíru, dřeva, plastu nebo kovu. Stačí jen hledat a najít.

You May Also Like

More From Author