Vybíráme plavky na vodu

Estimated read time 3 min read


Chystáte se na vodáckou výpravu a organizujete ji s vašimi přáteli? Bude vás větší počet, například sedm smíšených posádek partnerských párů? A už máte všechny potřebné věci nachystané, anebo ještě ne a poptáváte některé nepostradatelné části vybavení? Pokud nemáte jasno v tom, co si vzít na sebe, poradíme vám – začněte u dámských plavek. To je totiž jeden z nejdůležitějších prvků na každé vodácké výpravě, a mohli bychom si tu připomenout, proč.

dívka v plavkách

Bez plavek se vodáci neobejdou – jestliže natrefíte na krásné slunečné a teplé počasí, vystačíte na vodě v průběhu dne jen s plavkami. Budete potřebovat pouze něco na převlečení na večer a na spaní, ale přes den se tu stejně chodí jen v plavkách. A budete-li mít s sebou dvoje, v různých barvách a střihu, můžete je střídat.

dámské bikiny

Dívka na háčku pohání kormidelníka k aktivitě – mužům na kormidle výrazně stoupá v krevním oběhu hladina testosteronu, potřebného k pádlování a udržování správného směru plavby, při pohledu na obnažená ženská záda, která má před sebou v podobě háčka. S plavkami Nebbia to půjde dobře, protože jsou nesmírně praktické, ale hlavně sexy. Muži potřebují mít před sebou motivaci, a tou jsou myšlenky na krásné sexuální prožitky, které přijdou na řadu poté, až plavba skončí a přijde na řadu milování ve stanu nebo třeba přímo v řece.

Sexy bříško – když loď zastaví nad nesjízdným jezem, háček z lodi vystupuje jako první a otáčí se vůči kormidelníkovi čelem. Můžeme s trochou nadsázky říci, že se k němu vlastně otáčí bříškem – pupíkem. Ženský pupík je jeden z nejsilnějších erotogenních bodů a vyzařuje z něj mocná energie, která většinu mužů přitahuje jako magnet. V plavkách Nebbia bříško krásně vyzní s jeho svůdnými tvary a kormidelník touží přiblížit se k háčkovi ještě blíž a ještě blíž. Toto je další testosteronový stimul, který s plavkami muži zažívají.

You May Also Like

More From Author