Vyberte si tabák do vodní dýmky

Estimated read time 3 min read


Dostali jste se o světě vodních dýmek, kterou už jste si chtěli pořídit dávno, ale až teď jste se konečně rozhodli, že si jí kupíte a nevíte, jak se zorientovat v nabídce, která je opravdu široká. Nemějte obavy, nejste jediný. Zorientovat se v dnešní době v sortimentu s tabákem pro vodní dýmky je opravdu velký oříšek. Hlavně už proto, že ten sortiment je opravdu veliký a na výběr máte opravdu plno příchutí. Na trhu existuje i desítek značek. Tak že někdy je docela problém si vybrat. Určitě co byste ale měli vědět, tak je že máte na výběr ze dvou hlavních kategorii a to je světlý a černý tabák. Taky při výběru byste měli být obezřetní pří výběru, kde byl tabák vyroben, jaký tabákový list byl použit a určitě zjistit jakou tepelnou výdrž má zakoupený tabák.

tabák

Světlý tabák je o proti černému tabáků výrazně slabší. Při jeho výrobě se používá tabákový list Virginie, který je upravený tak, aby v něm bylo méně nikotinu. Tak že je ideální pro začátečníky. Nebojte se, žeby jste měli o něco přijít. Sortiment pro světlé tabáky je opravdu obrovský. Můžete si vybrat s ovocnými, citrusovými, krémovými a dalšími různými netradičními příchutěmi, jako je třeba tymián nebo bazalka. Ale určitě pokud nejste vášnivci na netradiční chutě, tak sáhněte po ovocném tabáků, jako je třeba jablko, meloun anebo jahoda. Tyhle jsou pro mě třeba jasná volba. Ale taky máme třeba v zásobě na vyzkoušení bylinky, co kdyby náhodu.

vodní dýmka

Jak už to tak bývá, tak černý tabák je úplný opak toho světlého. Pro výrobu se opět používá list Virginie. Opět jako u světlých tabáků máte možnost vybírat ze širokého portfolia. Jako jsou například chilli, losos a další netradiční chutě. Takže určitě byste měli šáhnout po chuti, která vám je nejblíže. A pokud si nejste jistí s výběrem tabáku do vodní dýmky Shisharium,tak se určitě můžete poradit.

You May Also Like

More From Author