Mladší vzhled i ve vyšším věku

Estimated read time 3 min read


Péče o vzhled je sice doménou žen, ale ani muži se poslední roky nemusí stydět za to, že se o sebe snaží starat. Péče o vzhled spočívá nejen v aplikaci kvalitní kosmetiky, ale i v životosprávě. Ať se vám to líbí nebo ne, je poznat, zda holdujete návykovým látkám a nezdravé stravě, nebo zda se snažíte žít spíše zdravěji. Naše tělo potřebuje nejen zdravou výživu, aby mělo jak fungovat, ale potřebuje i dostatek čisté vody a minerály či vitamíny. Ty můžeme do určité míry čerpat z potravin, ale některé z nich musíme užívat ve formě doplňků stravy. Jednou takovou látkou je kolagen, který získáme z hovězího masa či mořských https://clanky.vareni.cz/vitaminy-z-morskych-plodu-a-ryb/ ryb, ale zrovna to jsou potraviny, kterých nejíme dostatečně velké množství.

úsměv žena

Zajímá vás proč vlastně užívat kolagen, a jaké má kolagen účinky na náš organismus? Je to zejména vzhled, který je důvodem toho, že se mezi lidmi zvyšuje zájem o kolagen. Hlavně ženy chtějí vypadat mladší a tak kolagen začínají užívat. Pokud ho ale užíváte málo nebo s jeho užíváním začnete příliš pozdě, velký efekt to mít nebude a nemůžete očekávat zázračné výsledky. Kolagen by měli muži i ženy začít užívat už okolo třicátého roku, kdy z našich těl přirozeně začíná ubývat.

kolagen prášek

Díky kolagenu máme

  • vypnutější a pružnou pleť
  • méně vrásek
  • pevnější vlasy a nehty
  • zdravé klouby

Všechny tyto důvody přesvědčují stále více lidí o tom, že by měli začít užívat kolagen. Ten se dá sehnat v mnoha formách, a jednou z nejlepších forem je tekutý kolagen, který se snadno rozpouští v těle. Stačí si koupit kvalitní kolagen v prášku a ten smíchat s vodou. Výsledkem je nápoj, který si můžete i vychutnat, protože mnoho výrobců k němu přidává i příchutě a nebo další látky, jako je třeba vitamín C. Pokud chcete vypadat dobře i ve vyšším věku a pokud chcete mít zdravé klouby, rozhodně začněte užívat kolagen včas a na nic nečekejte.

You May Also Like

More From Author