Aby vaše nohy byly sexy

Estimated read time 3 min read


Máte přítelkyni, která o svou postavu dbá, pravidelně sportuje, vhodně se stravuje v zásadách zdravé výživy a výsledky její snahy jsou patrné na první pohled? A líbí se vám její krásné nohy? To nejste první ani poslední muž, který si zálibně prohlíží ženské nohy a chodidla, tato část těla je obdivována již odnepaměti, a je to také naprosto přirozené.

dívka v legínách

Krása ženských nohou vynikne zejména tehdy, jsou-li buď zcela obnažené nebo alespoň pokryté přiléhavým sexy oblečením. Právě proto ženy s oblibou oblékají silonové punčochy, ale také legíny. Legíny se staly symbolem ženské krásy již dávno, s jejich výrobou se začalo v období socialismu, ovšem na našem trhu začaly mít významné slovo až v době krátce po sametové revoluci.

Jóga – kdo obdivuje ženské nohy a miluje jejich tvary ze všech úhlů pohledu, jistě si neodepře sledovat svou dívku nebo jiné dívky při provádění jogínských cvičení. V některých pózách se překrásné tvary nohou a chodidel zobrazují tak, že vyvolávají silné sexuální vzrušení, ne nadarmo je také nejoblíbenějším druhem fetišismu ten na nohy a chodidla. Pro mnoho mužů jsou tyto tělesné partie natolik vzrušující, že dosahují orgasmu již při pouhém pohledu na jejich sexy tvarovaná zakřivení.

cvičení jógy

Chcete-li si dopřát podobné vzrušení, oblékněte svou přítelkyni do sexy modelu legín Kari Traa. Možná i vás samotné bude vzrušovat fakt, že jejich tvůrcem a propagátorem na trhu je jedna z nejkrásnějších žen světa, norská úspěšná olympijská reprezentantka v jízdě na boulích Kari Traa. Tato půvabná a okouzlující žena získala několik cenných kovů na olympiádách v letech 1998, 2002 a 2006 a čtyři zlaté a tři stříbrné medaile z Mistrovství světa v akrobatickém lyžování mezi roky 1999 až 2003.

Budete tedy mít doma v přeneseném slova smyslu dvě ženy – vaši přítelkyni a výrobek od Norky Kari Traa, takže si budete připadat jako Pierre Richard ve filmu Dvojče z roku 1984, kdy se jeho životními partnerkami stala dvojčata Camilla a Carey More.

You May Also Like

More From Author