Možnosti nákupu auta

Estimated read time 3 min read


Spousta lidí má staré auto, protože si jednoduše při svých příjmech a dnešních cenách nemohou nové dovolit. A to je problém, protože stará auta jsou často technicky nezpůsobilá k provozu na pozemních komunikacích, i když technickou projdou. Stačí mít na kontrolní technické stanici nějakého známého, který auto nechá projít. Jenže to potom může způsobit problém přímo na silnici. Daleko lepší je mít novější auto, u kterého žádné obavy mít nemusíte.

peníze eura

Nové nebo zánovní?
Někdo nedá dopustit na zcela nové auto, ale roste počet lidí, kteří raději kupují zánovní auta. A má to svůj důvod. Zánovní auto je často téměř nové, má najeto jen pár tisíc kilometrů a stojí o desítky až stovky tisíc méně než auto, které zrovna dorazilo na prodejnu. A ušetření tolika peněz je pro většinu lidí pořádná motivace. Vzhledem k tomu co všechno zdražilo, je jasné že většina lidí s průměrnými příjmy nákup auta odložila, protože na něj zkrátka nemají. Existuje ale více možností jak auto financovat, i když nemáte dostatek peněz.

škoda fabia

  • Jednou z nich je úvěr na auto https://goldbanking.cz/nabidka/, který poskytují nejen banky, ale i nebankovní instituce a dokonce už i sami prodejci vozidel. Nabídku vám udělá nejen oficiální prodejce nových vozů, ale i prodejce ojetých aut. Víte jaké auto byste chtěli? Můžete nám poslat o jaké auto jde, a pokud splníte podmínky, můžeme vám úvěr poskytnout. Všechny informace se dozvíte na našem webu, kde můžete rovnou zadat i svoji poptávku.
  • Druhou možností je leasing, což znamená, že měsíčně si budete platit pronájem auta. V částce bývá zahrnuto všechno kromě pohonných hmot. Tuto možnost využívají hlavně lidé, kteří nechtějí kupovat auto do osobního vlastnictví, ale kteří uvítají možnost využívat každých pár let novější vozidlo. Vyberte si, které financování pro vás bude to nejlepší, a my vám uděláme nabídku přímo pro vás.

You May Also Like

More From Author