Fotka na velké plátno je energetický propojovač

Estimated read time 3 min read


Pamatujete se na legendární filmový seriál Arabela? Natáčela se ve dvou sériích, ta druhá byla již ryze komerční a nicneříkající, ale v té první, natáčené ještě za socialismu, se Petr Majer zamiloval do princezny Arabely a jako výraz http://www.e-matematika.cz/zakladni-skoly/39-upravy-vyrazu-priklady.php své lásky a také proto, aby ji měl stále nablízku, když nebyla přítomna fyzicky, si nechal zhotovit plakát s její fotografií v životní velikosti, který si do svého pokoje vylepil na zeď.

starý fotoaparát

Velkoplošné fotky jsou již tradičním námětem výzdoby obytných prostor a dnes se dokonce objevují na posuvných dveřích vestavěných skříní, a tak vás zřejmě nepřekvapí, že existují firmy, které vám vytisknou fotku na plátno https://www.printscreen.cz/, kterou si můžete zavěsit prakticky kamkoli. Nemusí to být samozřejmě fotografie princezny Arabely, většinou si necháváme tisknout někoho blízkého z rodiny, koho máme rádi – přítelkyni, manželku, rodiče, děti či prarodiče, a někdo si na zeď pověsí své zvířecí mazlíčky.

stará fotka

Fotografie propojují – co byste ovšem měli vědět a myslet na to, je fakt, že každá fotografie je přímý propojovač s dotyčnou bytostí nebo s prostředím, takže pokud si necháte vytisknout například jedovatého hada a ještěra, nebo dokonce postavu filmového Vetřelce či jiné děsivé zrůdy, bude vám to brát energii, budete vystresovaní a budete mít sklony k depresím a úzkostem. Buďte v tomto směru velmi opatrní a rozhodujte se citlivě, používejte srdce, intuici a selský rozum a mějte doma na zdi pověšené jen takové motivy, které vám přináší radost, uspokojení a pohodu. Někdy dokonce dokáže fotka na zdi nabíjet energií víc, než jídlo nebo sport, kupříkladu pokud jste opravdu zamilovaní a s partnerem či partnerkou tvoříte skvělý pár, v takovém případě je fotka na zdi opravdovým darem a požehnáním. Fotografii na plátno také můžete samozřejmě darovat – z lásky – tehdy je motivace opravdu opodstatněná.

You May Also Like

More From Author