Náplně s příchutí

Estimated read time 2 min read


Kouříte? Pokud kouříte cigarety, tak by mě zajímalo, jestli kouříte úplně klasické tabákové cigarety, které mají filtr anebo jestli jste se už přeorientovali také na umělé elektronické cigarety? Já vím, že kouřit je nezdravé. Je nezdravé kouřit klasické tabákové cigarety, tak také samozřejmě elektronické cigarety. A tento článek není o tom, abych vás nutila kouřit nějaký typ cigaret. Jenom by mě zajímalo, jací jste kuřáci, jestli dáváte přednost tabákovým výrobkům anebo elektronickým cigaretám, protože moje kamarádka říká, že dříve, když kouřila klasické tabákové cigarety s filtrem, tak jí potom bylo z toho špatně.

Nemám ráda kouř.

Já se ani nedivím, protože já bych také už nemohla kouřit klasické cigarety. Proto jsem se zeptala kamarádky, co ona kouří. Řekla mi, že kouří elektronické cigarety. Když jsem se kamarádky zeptala, kde se jednalo o elektronické cigarety, tak mi řekla, že je to na webové stránce e-cigo.cz. Mají tam také různé náplně do elektronických cigaret. Náplně do elektronických cigaret můžete sehnat opravdu různé příchutě. Opravdu si můžete vybrat takovou příchuť elektronických cigaret, kterou budete potřebovat. Je libo vanilka nebo jahoda nebo třešeň? Samozřejmě, že si můžete koupit i klasickou tabákovou chuť.

Můj otec kouří často.

Tohle jsem zkoušela, ale tohle mi tak moc nešmakuje. Raději jsem dávala přednost vanilce a třešni. Také jsem kdysi zkoušela doutníčky s vůní třešně a vanilky. A řeknu vám, že to byla úplná pohoda, úplně perfektní. Takže jsem si toho ještě nakoupila do zásoby. Prima voňavé vanilkové doutníčky a těším se, že při nějaké lepší příležitosti je využiji. Jinak také jsem si pořídila elektronickou cigaretu, protože klasické tabákové cigarety už mi vůbec nechutnají. A náplně do elektronické cigarety kupují také na stejném zmíněném webu, který jsem zde napsala. A pokud vás zajímá cena náplní do elektronické cigarety, tak ceny jsou opravdu přijatelné.

You May Also Like

More From Author